Fotografia ślubna - Ania

Fotografia ślubna - Przemek

Przemysław Szustak
Wpisany przez Administrator

Mogłabym powiedzieć, że Przemek dzięki mnie zaczął swoją przygodę z fotografią. Doskonale pamiętam nasz pierwszy wspólny wyjazd na wczasy i to z jakim zaangażowaniem „bawił się” swoją pierwszą lustrzanką, którą dostał ode mnie w prezencie. Wówczas wydawało mi się dziwne, że fotografuje kamyczki, patyki i piórka. Nie wiedziałam dlaczego to robi. On sam też nie zdawał sobie z tego sprawy, ale dzięki temu zaczął częściej eksperymentować z fotografią.

Przyszedł czas na przyrodę i pierwsze, poważniejsze zlecenia. Fotografował też zwierzęta i martwą naturę. Minęły około dwa lata, aż doszedł do wniosku, że chce fotografować ludzi. Tak narodziła się jego pasja, która stała się przy okazji sposobem na życie.

Dziś Przemek ma głowę pełną oryginalnych pomysłów, które na pewno będziemy powolutku, ale z pełnym zaangażowaniem realizować. Cieszę się, że mój mąż "zaraził" mnie tą swoją pasją, gdyż nigdy nie zdawałam sobie sprawy, że fotografia może być aż tak fascynująca, a dzięki niej człowiek może się bardzo wiele nauczyć.